KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13396368
nr 1339 6368
Olle Lisper
(1913-1986), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 67,42x32 cm
Olle Lisper, svensk bildkonstnär född 1913, död 1986.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 19:14:47
3/8 17:10:02